Aktualności


Szkolenia modułowe QUICK SKILLS
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Indywidualny program rozwoju osobistego
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Najbliższe warsztaty:

Zapraszamy na warsztaty rozwojowe w cyklu JESIENNE INSPIRACJE
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

PSYCHOdziałanie na odchudzanie

KOMPLEKSOWY PROGRAM PSYCHODIETETYCZNY

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Wydarzenia:

WARSZTATY ROZWOJOWE W WYJĄTKOWYCH CENACH!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 
Kilka słów na początek

Nasz zespół

KAMILA KORZENIEWSKA-WALCZAK

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, realizując program specjalizacji „Wspieranie Rozwoju Osobowości”. Swoje umiejętności trenerskie doskonaliłam w Szkole Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku INTRA. Ukończone studium trenerskie przygotowało mnie do uzyskania licencji Trenera z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ukończyłam Podyplomowe Studia Menedżerskie. Aktualnie jestem w trakcie 4leteniego szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT.

Jako trener specjalizuję się w warsztatach i szkoleniach z zakresu rozwijania kompetencji psychospołecznych. Realizuję i projektuję programy warsztatowe m.in. z umiejętności interpersonalnych (komunikacja, asertywność, rozwiązywanie konfliktów), wspieram ludzi w rozwijaniu ich twórczego potencjału, pomagam skutecznie walczyć ze stresem i efektywnie organizować czas. Szczególne miejsce wśród moich warsztatów zajmuje tematyka autoprezentacji i autopromocji.               Prowadzę szkolenia dla firm z sektora prywatnego, administracji publicznej, organizacji pozarządowych oraz kilentów indywidualnych. Pracuję z osobami dorosłymi, dziećmi oraz młodzieżą.

Firmę MOTYWATORZY stworzyłam mając nadzieję, że w naszej ofercie każdy znajdzie propozycję dla siebie, która będzie stanowiła dla niego inspirację i motywację do rozwoju.

W ramach pasji zawodowych szczególnie interesuję się wykorzystaniem twórczych metod w pracy z grupą, psychodietetyką, a także badaniem efektywności szkoleń i warsztatów.
W pracy trenera najważniejsza jest dla mnie niegasnąca pasja i twórcze zaangażowanie.


MONIKA BANACH

Jestem Psychologiem (Uniwersytet Warszawski), Trenerem, Specjalistą Wspierania Rozwoju Osobowości. Ukończyłam szereg kursów trenerskich przygotowujących mnie do uzyskania Licencji Trenera Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Aktualnie realizuję studia podyplomowe z Coachingu (SGH).

Jako trener umiejętności miękkich pracuję od 2007 roku, prowadząc szkolenia dla firm, organizacji pozarządowych oraz warsztaty rozwojowe. Zajmuję się również pisaniem programów szkoleń e-learningowych. Szkolę w zakresie: obsługi klienta, budowania zespołu, umiejętności interpersonalnych (komunikacja, asertywność, autoprezentacja i wystąpienia publiczne), radzenia sobie ze stresem oraz zarządzania czasem. Pomagam przebrnąć przez proces rekrutacji (CV, LM, Assessment Center). Prowadzę także szkolenia z podstaw terapii behawioralnej.
Jednocześnie jestem terapeutą behawioralnym, praktykiem od 2006 r. Prowadzę terapię oraz szkolę pedagogów i pedagogów specjalnych w zakresie wykorzystywania technik behawioralnych w skutecznej komunikacji i współpracy z podopiecznymi.

Moją największą pasją jest sport. Kocham pływać i jeździć konno. Wolne chwile najchętniej spędzam wśród mazurskich jezior i lasów w gronie rodziny oraz przyjaciół. Pasjonuję się fotografią. W życiu poszukuję równowagi i „złotego środka”. W pracy doskonale łączę entuzjazm młodej osoby z profesjonalizmem.


JOANNA TOMCZAK

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Szkolę się w zakresie terapii psychoanalitycznej w Instytucie Psychoanalizy i Psychoterapii. Jestem tam również członkiem zespołu Ambulatorium Psychoanalitycznego.

Doświadczenie kliniczne oraz trenerskie zdobywałam między innymi w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży w Zagórzu k/Warszawy, Ośrodku Terapii w Środowisku IPiN, Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Stowarzyszeniu Karan. Prowadziłam warsztaty dla organizacji studenckich (m.in. AIESEC).

Angażuję się w działalność organizacji pozarządowych – zasiadam w zarządzie Stowarzyszenia na Rzecz Wsparcia i Rozwoju Progres, współpracuję ze Stowarzyszeniem Aslan, jestem członkiem Komisji Dialogu Społecznego ds. mieszkań chronionych.

Pracuję z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Interesuję się psychoanalizą, profilaktyką zaburzeń psychicznych, tematyką kobiecą oraz Gender Studies.


AGNIESZKA LAMPARSKA

Jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Wykształcenie trenerskie zdobyłam w Szkole Warsztatu i Treningu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Aktualnie rozwijam swoje umiejętności i wiedzę w obszarze psychoterapii kształcąc się w 4-letniej Szkole Psychoterapii w Ośrodku INTRA. Bliskie jest mi myślenie o człowieku jako o niepowtarzalnej jednostce, w której drzemie twórczy potencjał.

Pracuję jako Trener Wewnętrzny w firmie z branży rozrywkowej. Projektuję i prowadzę szkolenia dla kierowników z zakresu komunikacji, zarządzania, motywowania i obsługi klienta. Zajmuję się także szkoleniami z obszaru rekrutacji i umiejętności trenerskich. Dodatkowo wspieram  pracowników w rozwoju zachowań asertywnych, prowadząc treningi indywidualne.

Obok prowadzenia szkoleń i wspierania pracowników w rozwoju, treścią mojej pracy są rekrutacje. Projektuję i przeprowadzam sesje Assessment Center, prowadzę rozmowy rekrutacyjne, zajmuję się analizą testów psychologicznych, tworzę raporty.

W pracy trenerskiej szczególnie ważne jest dla mnie budowanie dobrego kontaktu z uczestnikami szkolenia i tworzenie w grupie klimatu zaufania. Jako trener jestem osobą otwartą na wątpliwości i pytania, staram się być blisko ludzi. Szkolenia to dla mnie inspirująca przygoda i pole do twórczego działania.

Prywatnie spędzam dużo czasu  z bliskimi mi osobami, chociaż niezwykle cenię sobie również chwile samotności. Lubię zajęcia, które wymagają kreatywności; w wolnych chwilach zajmuję się wyrabianiem świeczek i fotografowaniem.


ANETA BARDZIŃSKA

Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, ze specjalizacją z psychologii klinicznej. Ukończyłam Szkołę Trenerską w ośrodku INTRA, a obecnie jestem w trakacie 4letniego szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT.

Pracuję jako psycholog w Poradni Psychologicznej, obejmując swoją pomocą i wsparciem dzieci, rodziców oraz nauczycieli. W pracy trenerskiej specjalizuję się w prowadzeniu warsztatów z zakresu szeroko rozumianych umiejętności interpersonalnych dla dzieci, młodzieży, rodziców oraz kadry pedagogicznej.

Jako trenera i psychologa interesuje mnie przede wszystkim tematyka obejmująca zagadnienia stresu i jego konsekwencji, zaburzenia nerwicowe, a także psychoterapia behawioralna dzieci i młodzieży.

Prywatnie moim ulubionym miejscem w domu jest kuchnia, ponieważ uwielbiam gotować (i jeść), a także zbierać ciekawe przepisy. Pasjonuje mnie fotografia, lubię pływanie, dobrą książkę i kino. Najbardziej na świecie cenię swoją rodzinę i bliskich mi przyjaciół, jest to ta część, która daje siłę i motywację do działania.


DOROTA KONDIUCH

Ukończyłam Psychologię Kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej realizując specjalizację „Konflikt, Negocjacje i Mediacje Korporacyjne”. Swoje umiejętności trenerskie doskonaliłam podczas dwuletniego kursu specjalizacyjnego „Trening i Warsztat Psychologiczny” pod okiem wykładowców Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Aktualnie doktoryzuję się na Wydziale Psychologii SWPS w Instytucie Interdisciplinary Center for Applied Cognitives Studies.

Szkolę i projektuję programy szkoleniowe m.in. z zakresu umiejętności interpersonalnych (komunikacja, asertywność, negocjacje, rozwiązywanie konfliktów w grupie), przywództwa oraz budowania zespołu. W swojej praktyce trenerskiej dużo uwagi poświęcam szkoleniom z zakresu tworzenia i realizacji projektów oraz budowania partnerstw. Wspieram w rozwoju osobistym poprzez realizację treningów kreatywności, autoprezentacji, zarządzania wizerunkiem. Ważną część mojej pracy stanowią warsztaty dla kobiet poświęcone budowaniu poczucia własnej wartości.

Współpracowałam m.in. z Instytutem Amity, Polską Fundacją im. Roberta Schumana. Obecnie prowadzę szkolenia dla Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej, Fundacji Impact. Jako wykładowca prowadzę zajęcia dla studentów Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.
Współpracowałam również z Leroy Merlin, British American Tobacco i Novartis.

Moją pasją jest aktorstwo – ukończyłam studium aktorskie Lart w Krakowie, a zdobyte tam umiejętności wykorzystuję w prowadzonych przeze mnie warsztatach poświęconych pracy przed kamerą oraz z mediami.

W mojej pracy nie opuszcza mnie optymizm i potrzeba twórczego wykorzystania potencjału uczestników.


KATARZYNA CHROŁ

Jestem psychologiem (Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego) o specjalizacji z psychologii organizacji i pracy oraz psychometrii. Swoją wiedzę w tym zakresie miałam okazję poszerzać również w Szwajcarskim Instytucie Psychologii Organizacji i Pracy Université de Neuchâtel.

Obecnie pracuję w Dziale Personalnym firmy z branży FMCG. Zajmuję się rekrutacją oraz employer brandingiem. Wcześniej zawodowo związana byłam z branżą doradztwa personalnego. Szczególnie interesuje mnie tematyka identyfikacji oraz rozwoju kompetencji pracowników. Jako trener specjalizuję się w szkoleniach z zakresu autoprezentacji, komunikacji i radzeniem sobie ze stresem.

Wolny czas lubię spędzać aktywnie – pływając – lub bardziej pasywnie – w kinie. Jeśli mam więcej czasu, podróżuję, a podczas podróży realizuję swoją niedawno odkrytą pasję – fotografię.


 

 
   
© Motywatorzy - edukacja i rozwój projekt i wykonanie: nethouse | Jazz&Orco Studio